گرگ آسمان

Gorgeaseman

تمام نوشته هاي مربوط به موضوع ’نرم افزار کاربردی‘ :

اسکرین سیور ساعت سونی – نگارش ۱٫۱٫۱

اسکرین سیور ساعت سونی

نگارش ۱٫۱٫۱ منتشر شد – ۲۰ مهر ۱۳۹۵

اسکرین سیور ساعت سونی یک نرم افزار کم حجم و سبک است که ساعت زیبای SONY را برای شما به عنوان محافظ صفحه نمایش شما، تنظیم خواهد کرد. همچنین در این نرم افزار از فونت اختصاصی SST شرکت سونی استفاده شده و امکان تعویض رنگ و شفافیت پس زمینه آن نیز وجود دارد. کافی است آن را نصب کنید و به عنوان اسکرین سیور پیشفرض سیستم انتخاب کنید تا یک ساعت زیبا را روی تمامی صفحه نمایش های خود داشته باشید. در ضمن علاوه بر ساعت، روز جاری هفته و تاریخ نیز نمایش داده میشوند.

اگر شما هم جزو گروهی هستید که اسکرین سیور را منسوخ شده و از رده خارج میدانند و آن را غیر فعال کرده اند، با امتحان کردن این اسکرین سیور ساده و در عین حال زیبا نظرتان عوض خواهد شد!!

تصاویری از محیط نرم افزار:

» ادامه مطلب

» بدون ديدگاه
نرم افزار روز شمار پارسی – نگارش ۳٫۱٫۰

نرم افزار روز شمار پارسی

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که تاریخ را فراموش کنید و هنگام کار با کامپیوتر از خودتان سوالاتی مثل ”امروز چندمه؟“ یا ”امروز چند شنبه ست؟“ بپرسید! البته این مسئله با استفاده از نرم افزارهای تقویم قابل حل است ولی مزیت نرم افزار روز شمار پارسی نسبت به دیگر نرم افزارها این است که با استفاده از این نرم افزار تاریخ و روز هفته همواره در مقابل چشمان شما خواهد بود! همچنین میتوانید آنها را به دلخواه خود سفارشی سازی نمایید.

تصاویری از محیط نرم افزار:

  

» ادامه مطلب

» ديدگاه ۷
رمزنگار و رمزگشای سایفر سزار – نگارش ۱٫۰٫۰

نرم افزار رمزنگار و رمزگشای سایفر سزار

در رمز نگاری، رمز سزار یکی از ساده ترین و شناخته ترین تکنیکهای رمز نگاری است که با عناوین رمز جابجایی، کد سزار یا جابحایی سزار نیز شناخته میشود. این رمز یک نوع رمز جانشینی است که هر حرف در متن اصلی با حرف دیگری با فاصله ثابت جابجا میشود. برای مثال با مقدار انتقال ۳، A با D ، D با G و به همین ترتیب جانشین میشوند. نام آن از ژولیوس سزار گرفته شده است. او از این روش برای ارتباط با فرماندهان خود استفاده میکرد. مرحله ی رمز نگاری از رمز سزار که از روش های پیچیده تر شکل گرفته، انجام میشود. مانند رمز Vigenere. این رمز استفاده های پیشرفته در سیستم های ROT۱۳ دارد. مانند همه رمزهای با روش جانشینی حروف، رمز سزار نیز به راحتی شکسته میشود و به طور اساسی هیچ امنیت ارتباطی را پیشنهاد نمیکند. با این حال شکستن این رمز و حتی رمزنگاری آن به صورت دستی، بسیار زمان بر است. نرم افزار رمزنگار و رمزگشای سایفر سزار، در کمترین زمان قادر است تا رمزنگاری و رمزگشایی کد سزار را برای شما انجام دهد.

قابلیت های کلیدی:
– رمز نگار و رمز گشایی همزمان در یک برنامه
– امکان رمز نگاری سزار با کلید دلخواه
– امکان رمز گشایی سزار با کلید از پیش تعیین شده
– امکان رمز گشایی سزار با روش Brute Force

 

تصاویری از محیط نرم افزار:

» ادامه مطلب

» ديدگاه ۷